PERSONEL

Jeśli szukasz m.in. opiekunów dzieci do żłobka lub klubu dziecięcego dobrze trafiłeś.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś pracować w żłobku lub klubie dziecięcym zamieść swoją ofertę.

Ofertę do zamieszczenia wyślij na adres zalozyc.zlobek@gmail.com

43 myśli nt. „PERSONEL”

 1. Niepubliczny Żłobek na Bielanach poszukuje ciepłej, sumiennej, wkładającej w pracę z dziećmi swoje serce i zaangażowanie Nauczycielki/Opiekunki do grupy żłobkowej. Praca na cały etat.

  Oczekujemy:
  – Doświadczenia w pracy z dziećmi;
  – Czerpania radości i inspiracji z pracy z dziećmi;
  – Zaangażowania i chęci do pracy;
  – Mile widziane wykształcenie pedagogiczne

  Oferujemy:
  – Stabilne i przyjazne miejsce pracy;
  – Pracę w miłym, młodym zespole

  Praca od zaraz!

  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy dominika.graniak@interia.pl

 2. Kierownik (Dyrektor) żłobka

  Prywatny żłobek w Warszawie (Ursus, Żoliborz) poszukuje osoby która:

  – Posiada wykształcenie wyższe i co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi albo wykształcenie co najmniej średnie oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi.
  – Ma znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  Obowiązki:
  – sprawowanie opieki nad grupą dzieci
  – „współtworzenie” żłobka i kierowanie nim

  Oferujemy:
  – Stałe zatrudnienie, dobrą atmosferę

  Prosimy przesłać CV na adres: warszawazlobek@gmail.com tel: +48/ 608370200

 3. Klub malucha mieszczący się w Warszawie na Bemowie zatrudni osobę w charakterze opiekunki dziecięcej.

  Czego oczekujemy:
  – Wykształcenie pedagogiczne: pedagogika wczesnoszkolna, opiekuńczo-wychowawcza ,przedszkolna
  – udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3;
  – dobry kontakt z dziećmi;
  – umiejętność pracy w zespole;
  – wysoka kultura osobista, otwartość, punktualność;
  – osoba nie paląca.

  Co oferujemy:
  – możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  – miłą atmosferę pracy
  – umowa o pracę

  Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: kasiagierada@gmail.com lub pod numerem tel. 516 3939 21 . Zastrzegamy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatkami.

 4. Istniejący, prywatny Żłobek w Łodzi zatrudni nauczyciela .
  Wymagania:
  wykształcenie wyższe pedagogiczne, kierunki studiów: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna, kreatywność, inicjatywa, odpowiedzialność, doskonałe umiejętności organizacyjne. niekaralność, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  Obowiązki:
  – sprawowanie opieki nad grupą dzieci
  – przygotowywanie,organizowanie i prowadzenie zajęć dla dzieci
  – utrzymywanie relacji z opiekunami, rodzicami, dziećmi
  – podawanie posiłków oraz pomoc w ich spożywaniu
  – zabawa z podopiecznymi
  – pomoc podopiecznym w czynnościach, których nie potrafią wykonać samodzielnie (ubieranie, korzystanie z toalety)
  – dbałość o wystrój i porządek w placówce
  Oferujemy:
  umowę o pracę, Ciepłą i serdeczną atmosferę
  Prosimy przesłać CV wraz z krótką informacją dotyczącą oczekiwań finansowych na pocztę wesolymaluch@wp.pl

 5. Witam.
  Podejmę pracę (bądź staż) w przedszkolu w Tomaszowie Mazowieckim na cały bądź połowę etatu jako pomoc/asystent nauczyciela przedszkola.
  Mam 25 lat, ukończyłam studia magisterskie na kierunku Pedagogika opiekuńczo wychowawcza ale w planach mam również studia podyplomowe (pedagogika wczesnoszkolna).
  Praca z dziećmi była od zawsze moją pasją i marzeniem. Jestem sumienna, odpowiedzialna, kreatywna, posiadam również zdolności manualne/plastyczne, nie mam żadnych nałogów.

  Proszę dać mi szansę, z mojej strony mogę obiecać, że zrobię wszystko żeby wykonywana przeze mnie praca była rzetelna.
  zakrzewska.d@op.pl

 6. Witam,
  Mam 28 lat. Posiadam dyplom magistra z Nauk o Rodzinie o specjalności mediacje pojednawcze w rodzinie oraz dyplom magistra z Teologii kultury ukończone na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W trakcie studiów ukończyłam również kurs pedagogiczny uprawniający mnie do pracy z dziećmi na każdym etapie szkolnym. Odbyłam praktyki w Krainie Zabaw i Rozwoju WYSPA UŚMIECHU w Warszawie który sprawuje opiekę nad dziećmi od 8 m-cy do 5 lat. Pracowałam jako opiekunka z dziećmi od 8 m-cy do 3 lat. Posiadam kurs opieki nad dziećmi do lat trzech w żłobku i klubach dziecięcych (wymagany przez ustawę Dz.U.2011.45.235) wraz z 80 godz. praktykami w żłobku, oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Od października tego roku planuję rozpocząć studia podyplomowe na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.
  Szukam pracy w żłobku lub klubie dziecięcym na pełen etat na terenie Warszawy. Zapraszam do kontaktu; e-mail kingak1985@autograf.pl, tel. 511199625.

 7. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi. Doświadczenia nabierałam począwszy od zajmowania się siostrzenicą przez rok czasu ( od 6 miesiąca do 1,5 roku ), kolejno podejmując pracę ( staż należący do rozwoju programu „Droga do zatrudnienia” współfinansowany ze środków UNII EUROPEJSKIEJ ). Odbyty został w żłobku ” Koala ” w okresie od 01.03 – 31.12.2013.
  Posiadam kwalifikacje (doświadczenie zawodowe ) na stanowisku opiekunka/pomoc opiekunki.
  Potwierdzone jest dokumentem, który zawiera również opinię właściciela placówki.

  Uważam, że mam dobry wpływ na dzieci, a przede wszystkim nie mam nałogów.

  Jestem zainteresowana pracą w żłobku na terenie Koszalina

  karolina.kozlowska1990@gmail.com

 8. Posiadam wykształcenie wyższe licencjackie. Ukończyłam Wyższą Szkołę Humanistyczno- Ekonomiczną w Łodzi oraz kurs Instytutu Postępowania Twórczego z wynikiem celującym . Podczas kursu zaliczyłam wykłady z wielu dziedzin m.in. podstawy pracy opiekuńczo-wychowawczej, pedagogiki pracy, psychologii rozwojowej i osobowości , działania twórcze, psychologii wychowawczej itp.

  Z zawodu jestem pedagogiem o wyuczonej specjalności – psychopedagogika.
  Odbyłam praktykę studencką w szkole podstawowej nr 2 w Kłodawie, gdzie prowadziłam zajęcia zastępcze w klasach od 4-6 podczas nieobecności nauczyciela danego przedmiotu.
  Praktykowałam się również w gabinecie pedagoga szkolnego , uczestniczyłam w wywiadach środowiskowych , gdzie mogłam bliżej poznać sytuacją życiową ucznia. Prowadziłam także zajęcia zastępcze w świetlicy szkolnej oraz warsztaty zajęciowe pt ,, techniki twórczego myślenia. „ Praktykę studencką ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym.
  Liczne warsztaty zajęciowe dały mi możliwość pracy z dziećmi, posiadam kwalifikacje pedagogiczne.
  Bardzo lubię pracę z dziećmi i młodzieżą dlatego pragnęłabym podjąć pracę najlepiej spokrewnioną z kierunkiem moich studiów
  Oczekuję pracy dostosowanej do mojego wykształcenia, ale jestem także otwarta na inne propozycje dotyczącej przyszłej pracy.
  Marlena Więcek, Tel 506-052-188, marlena.dg@interia.pl

 9. Witam.
  Mam 26 lat; ukończyłam szkołę PWSZ w Legnicy na poziomie licencjata na kierunku Pedagogika opiekuńcza z promocją zdrowia oraz Uniwersytet Zielonogórski na poziomie magisterki na kierunku Pomoc społeczna i socjoterapia. Ukończyłam również kurs wychowawcy kolonijnego, Profilaktyki i terapii uzależnień oraz Komunikacji z chorym terminalnie i jego rodziną.
  Odbywałam praktyki w przedszkolu u wychowawcy grupy (200h), w szkole podstawowej u pedagoga szkolnego(200h) oraz w Powiatowym Ośrodku Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach u pedagoga (120h). Jestem mamą 1,5 rocznego synka, którym zajmują się należycie, oddałabym za niego życie. Kocham dzieci i chciałabym z nimi pracować.
  Jestem zainteresowana pracą na terenie gminy Polkowice.
  kontakt: palicka.m@gmail.com

 10. witam:) mam 29 lat. ukonczony staz w przedszkolu i rok studiow na wyzszej uczelni pedagogicznej. mam dwojke dzieci w wieku 5 i 1,5 roku:) uwielbiam prace i bycie wsrod dzieci:) szukam pracy jako pomoc nauczyciela w bedzinie i okolicach:) moze byc tez jakakolwiek praca w zlobku badz w sali zabaw:) byle by tylko wiazala sie z dziecmi:)
  m_sim@interia.pl

 11. Witam serdecznie. Nazywam się Marta i mam 23 lata. Od października tego roku, planuję iść na studia pedagogiczne. Posiadam prawie 3 letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3. Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i sumienną. Uwielbiam pracę z dziećmi i innej sobie nie wyobrażam w przyszłości. Staram się aby dzieci które są pod moją opieką czuły się przy mnie swobodnie, radośnie i przede wszystkim bezpiecznie :)
  martusia118@o2.pl

 12. Witam,
  Mam 29 lat. Posiadam dyplom magistra z Nauk o rodzinie o specjalności praca socjalna. Posiadam doświadczenie (praktyki + wolontariat) w pracy z dziećmi z placówek szkolno-wychowawczych oraz pracy w żłobku. Opiekowałam się też dziećmi od 2 do 8 lat. Posiadam kurs opieki nad dziećmi do lat trzech w żłobku i klubach dziecięcych (wymagany przez ustawę Dz.U.2011.45.235), oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Jestem zainteresowana pracą na terenie Krakowa, Katowic i wszystkich miejscowości pomiędzy tymi miastami.
  W razie zainteresowania, proszę o kontakt mailowy: katarzynap1984@o2.pl

 13. Dzień dobry.

  Ukończyłam 3 letnie studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Obecnie kończę studia magisterskie na tym samym kierunku.
  Ukończyłam kurs z zakresu muzykoterapii w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.

  Posiadam doświadczenie oraz zdolności plastyczne. Jestem osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i sympatyczną.

  Szukam pracy w żłobku, przedszkolu lub w klubie malucha w Krakowie lub w okolicach – pół etatu do czerwca z możliwością zwiększenia ilości godzin od przyszłego roku.

  W razie zainteresowania, proszę o kontakt mailowy: b.gadzala@wp.pl

 14. WItam! w tym roku rozpoczęłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Opolu na kierunku Pedagogika Przedszkola i Wczesnoszkolna. Jestem świeżo po praktykach tj. 150 godzin i chętnie podejmę pracę w przedszkolu bądź żłobku;)) jestem osobą mobilną, mieszkam w Kluczborku. Poszukuję pracy z rejonów Kępna, Wieruszowa, Olesna, Wołczyna oraz Opola. Proszę o kontakt mailowy ;)) gosia5669@wp.pl

 15. Witam serdecznie.

  Mam 32 lata. Z wykształcenia jestem mgr pedagogiki społecznej.Pracowałam jako opiekunka do dzieci, chętnie zajmowałam się również dziećmi siostry. Odbywając praktyki w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i w Zespole Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych miałam możliwość sprawdzenia swoich umiejętność pedagogicznych zgodnych z moim wykształceniem. Przebywając z dziećmi chętnie organizuję im zajęcia manualne oraz inne gry i zabawy, przez które mogą poznawać świat. Jestem mamą i każdego dnia doskonale swoją umiejętność zajmowania się dziećmi i takiej organizacji ich czasu by miło spędzały dzień. Wiem ,że praca z dziećmi jest wyjątkowa pod każdym względem, ja mam jednak głowę pełną ciekawych pomysłów, a spotkania z dziećmi sprawią mi dużą przyjemność. Maluchy na pewno nie będą się ze mną nudzić.
  Szukam pracy w przedszkolu, klubie dziecięcym lub świetlicy na terenie Olsztyna lub w bliskiej okolicy.
  kasiastaszak5@wp.pl

 16. Urszula Siuta
  wiek: 28 lat
  Studentka Pedagogiki Społeczno opiekuńczej.
  Obecnie studiuje na drugim roku studiów magisterskich edukację wczesnoszkolną.
  Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam dzięki praktykom, które musiałam odbyć podczas studiów.
  Jestem osobą odpowiedzialaną, która dobrze radzi sobie w opiece nad dziećmi.
  Jestem zainteresowana pracą na terenie Krakowa jako pomoc nauczyciela w przedszkolu , żłobku,w klubie malucha.
  kudlaczula23@interia.pl

 17. Witam bardzo serdecznie!!!Szukam pracy w żłobku,przedszkolu,świetlicy szkolnej lub klubie malucha na terenie Wrocławia i okolic.Nie posiadam wykształcenia pedagogicznego ale posiadam za to udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi.Pracowałam już z dziećmi od 0 do 3 oraz od 3 do 5.Chętnie nabiorę doświadczenia także i przy starszych dzieciach na przykład na świetlicy szkolnej.Jak dotąd bywałam tylko wolontariuszką w klubach malucha.Posiadam ukończony 40 godzinny kurs na wolontariusza u Wrocławskiego Opiekuna Dziennego.Mam 26 lat.
  Proszę o kontakt na maila psychologia@go2.pl

 18. Witam serdecznie!
  Mam 31 lat. Z wykształcenia jestem pedagogiem terapeutą. Ukończyłam Akademię Pedagogiczną w Krakowie i Uniwersytet Opolski.
  Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w młodszym wieku szkolnym (również niepełnosprawnymi), oraz najmłodszymi w wieku żłobkowym. Byłam opiekunką w prywatnym żłobku i aktualnie również jestem nianią maluszka. Prywatnie jestem mamą rezolutnego przedszkolaka. Szukam pracy na cały etat na terenie Śląska.
  goha1780@o2.pl

 19. Jestem młodą,energetyczną osobą.Odpowiedzialność,punktualność,pełna kultura jak również zamiłowanie do dzieci to chyba najważniejsze cechy jakie powinna posiadać niania.Jestem osobą bez nałogów.Posiadam zaplecze praktyczne jako opiekunka(nabyłam je po przez wiedzę, którą zdobyłam przy opiekowaniu się siostrzeńcami mojej siostry). Swoją wiedzę zapewne wykorzystam w sytuacjach dla mnie nowych.
  Jestem zainteresowana pracą, w żłobku na terenie woj.Śląskiego Rybnik,Czerwionka-Leszczyny,Katowice.
  Zapraszam do kontaktu na e-mail
  gosia89@poczta.onet.pl

  Z poważaniem
  Małgorzata

 20. Witam serdecznie.Jestem 33 letnia mamą,aktywna nianią od ponad dwóch lat, posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, głównie w wieku do 3 lat.W 2006r.ukończyłam studia na kierunku pedagogika społeczna.Posiadam referencje, współpracuje z agencją niań.Bardzo chciałabym pracować w żłobku, klubie malucha, sali zabaw, przedszkolu i realizowac swoje zawodowe marzenia.Jestem Katowiczanką.Posiadam prawo jazdy i własny samochód-jestem zatem mobilna i bardzo chętna do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.
  ewunia_26@o2.pl

 21. Witam!Pracowałam w przedszkolu 2 lata,na początku jako woźna,potem jako pomoc nauczyciela.Bardzo lubię dzieci,mam 25 lat i interesuje mnie jakakolwiek praca z dziećmi nawet jako woźna.

  Pozdrawiam
  tel. 531-300-812
  pakula44@wp.pl

 22. Szanowni Państwo,
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku – Białej, na kierunku pedagogicznym. Specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk na studiach a także pracując jako opiekunka do dzieci.
  Jestem osobą bezkonfliktową, sumienną, komunikatywną. Bardzo szybko aklimatyzującą się w nowym otoczeniu. Potrafię sprawnie pracować w sytuacjach stresowych, poważnie traktuję wykonywaną pracę i sumiennie wywiązuję się z powierzanych mi obowiązków. Uchodzę za osobę zgodnie współpracującą w większym zespole pracowników jak i indywidualnie. Jestem w pełni dyspozycyjna.Chętnie podejmę pracę w żłobku, klubie malucha, przedszkolu, szkole czy też świetlicy.Zainteresowana jestem pracą na terenie Żywca i Bielska – Białej. Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem zdecydowany przybyć na rozmowę kwalifikacyjną w wyznaczonym przez Państwo terminie.
  anianiewdana@wp.pl

 23. Szanowni Państwo,
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku pedagogika, specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk na studiach a także pracując na zastępstwa w przedszkolach.Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, spokojną, bez nałogów. Jestem w pełni dyspozycyjna. Chętnie podejmę pracę w żłobku, klubie malucha, przedszkolu, szkole czy też świetlicy.Zainteresowana jestem pracą na terenie Żywca i Bielska – Białej. Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem zdecydowany przybyć na rozmowę kwalifikacyjną w wyznaczonym przez Państwo terminie.
  magdaniewdana@wp.pl

 24. Witam, mam 39 lat.bardzo lubię dzieci oraz zwierzęta.Lubie opiekowac sie maluchami.mam wykształcenie średnie.Bardzo chetnie podejmę pracę w żłobku lub przedszkolu jako pomoc nauczyciela.Mieszkam w katowicach.
  Pozdrawiam Sonia Baran:)tel.kontaktowy: 501027739

 25. Witam szukam pracy z dziećmi ,mam wykształcenie średnie ogólne, kocham dzieci ,na co dzień zajmowałam się 3 latkiem od siostry. Teraz szukam pracy jako opiekunka pomoc lub niania w dziecięcym klubie mój num tel 515 409 985 lub e-mail frug0-27@o2.pl
  Mam 32 lata mieszkam w Będzinie miejsce pracy woj.śląskie.

 26. Witam. Mam 25 lat, jestem studentką 3 roku pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Poszukuję pracy w przedszkolu, klubach dziecięcych, świetlicach itp. Mieszkam w Siemianowicach Śląskich.
  krista8@op.pl

 27. Anna Zakrzewska
  lat 27
  Bródno,Targówek

  Jestem samotnie wychowującą mamą prawie rocznego synka. Kocham dzieci i z racji tego, że nie mogę podjąć innej pracy, od dłuższego czasu szukam pracy jako niania, ciocia czy opiekunka w klubie. W lutym bieżącego roku pracowałam właśnie w takim klubie, gdzie była grupa siedmiorga dzieci. Pomimo, że nie posiadam referencji i studiów kierunkowych adekwatnych do tego zawodu, to potrafię zająć się dziećmi. Nie ma dla mnie również problemu przewijanie ich czy karmienie. Mój syn jest dowodem na to, że potrafię zajmować się maluchami oraz,że potrafię pokochać je jak własne dziecko. Bardzo interesuję się psychologią dziecięcą i zdobywam w miarę możliwości wiele informacji na ten temat. Jeśli odpowiada Wam taka ciocia to proszę o kontakt. Anna 798 721 858 anna.z1985@wp.pl

 28. Witam
  mam 26 lat.Skończyłam pedagogike na Uniwersytecie Opolskim. Obecnie uczę się w szkole wieczorowo na kierunku Opiekunka Dziecięca. Mam 6 letnie poparte referencjami. Opiekowałam się dziećmi w rożnym przedziale wiekowym najmłodszy chłopczyk miał 4 miesiące a najstarsze bliźniaki 6 lat:)
  Znam dużo zabaw i piosenek wpływających pozytywnie na rozwój małego dziecka. Jestem punktualna, wesoła, odpowiedzialna.
  Chętnie podejmę prace na terenie Wrocławia.
  Zapraszam do kontaktu :)
  Nr. tel. 886-657-460
  Z poważaniem:
  Lidia Światlak

 29. Witam . Mam rok doswiadczenia w pracy z dziećmi,kurs opiekunki dzieciecej z dyplomem, pomaturalne wyksztalcenie na kierunku pedagogika opiekunczo-wychowawcza i dlatego chcialabym pracowac w zlobku bądź klubie malucha bo wiem ze na prace w przedszkolu moje kwalofikacje są niskie.
  Czekam na kontakt:)
  marysienka24111986@wp.pl

 30. Witam, Jestem Anna, sama jestem mamą 3latka i chciałabym pracować jako opiekunka dziecięca, przedszkolanka czy w żłobku, skończone mam studia na Akademii Pedagogicznej i kwalifikacje pedagogiczne,mogę się dokwalifikować jeszcze:) kocham dzieci a czas z nimi spędzony sama satysfakcja. Jestem zainteresowana pracą na terenie województwa śląskiego okolice Katowic, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Zawiercia.
  galaxis1@op.pl

 31. Witam, mam 19lat jestem tegoroczna maturzystką w przyszłości planuje studnia. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, ponieważ je uwielbiam i bawię się z nimi w bezpieczny sposób. Jestem wesoła, komunikatywna i łatwo nawiązuję z młodymi kontakt. Język angielski znam na poziomie komunikatywnym. Poszukuję pracy we Wrocławiu i okolicach.
  mika1411@op.pl

 32. Witam. mam na imię Anita, mam 21 lat. Jestem studentką 2 roku Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem zainteresowana pracą na okres wakacji (lipiec- sierpień) w formie stażu. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku, pracuje obecnie jako animator na przyjęciach urodzinowych dla dzieci. Posiadam ukończony kurs pierwszej pomocy dzieciom, a także kurs wychowawcy kolonijnego. Jestem zainteresowana pracą na terenie Warszawy.
  anita_kociolek@wp.pl

 33. Witam,

  jestem studentką III roku Psychologii (system dzienny). Poszukuję dorywczej pracy w charakterze opiekunki w celu poszerzenia umiejętności i zdobycia nowych doświadczeń. Posiadam doświadczenie, jeśli chodzi o sprawowanie opieki nad Dziećmi w wieku 7-15 lat (miałam okazję wyjeżdżać na kolonie letnie jako wychowawca). Mogę się pochwalić bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, dobrą znajomością języka angielskiego. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną, kreatywną i zorganizowaną. Lubię wyzwania. Kocham Dzieci i uważam, że nikt tak jak one nie potrafi wzbudzać w człowieku motywacji do działania.

  Pozdrawiam!
  Joanna yoasia19_90@o2.pl

 34. Witam!
  Jestem studentka na drugim roku Pedagogiki. Opiekowalam sie 1,5 letnia dziewczyna, az nie poszla do przedszkola. Czasami sama zostawalam z dzieckiem na weekendy. Potrafie sie zajac rowniez grupa dzieci. Opieka sprawia mi bardzo wielka przyjemnosc! Lubie aktywnie spedzac czas. Jestem zainteresowana praca w warszawie
  konrakt: 514733302
  Magda D.

 35. Witam serdecznie. Mam na imię Kasia, 28 lat. Jestem absolwentką Nauk o Rodzinie na Kulu w Lublinie.W 2011 roku rozpoczęłam naukę na studiach podyplomowych o specjalności Pedagogika przedszkolna oraz jestem na wolontariacie w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej.Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako opiekunka do dzieci,również w czasie studiów miałam możliwość opieki nad dziećmi niepełnosprawnymi w Fundacji ”Dom dzieci Beniamin”. Jestem osobą odpowiedzialną,uśmiechnietą, cierpliwą,kochającą przebywać w towarzystwie dzieci.Jestem zainteresowana pracą w żłobku na terenie Warszawy, Lublina
  silke-80@o2.pl

 36. Witam
  Jestem mamą 21miesięcznego chłopca, sama mam 24lata.Pracowałam jako opiekunka dziecięca przez ponad 3lata.lubię zajmować się dziećmi, ponieważ praca ta sprawia mi wiele satysfakcji gdy widzę zadowolone buzie dziecka kiedy się pojawiam.Pracowałam również w sali zabaw dla dzieci gdzie zarówno organizowałam przyjęcia urodzinowe jak i czas dzieciom pozostawionym w sali.Jestem osobą cierpliwą,spokojną, chętną podjęcia szkolenia gdyby zaszła taka potrzeba. Posiadam wykształcenie średnie.
  zainteresowana jestem pracą w okolicach Milanówka pod Warszawą Bądż też na terenie Warszawy.
  sylwiawingert20@gmail.com

 37. Witam serdecznie.
  Mam 28 lat. Jestem absolwentką Uniwersytetu
  w Krakowie na kierunku Opieka nad dzieckiem oraz Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas praktyk na studiach a także pracując trzy lata
  w przedszkolu.
  Ze swojej strony oferuję kreatywność, pracowitość, rzetelność, odpowiedzialność i elastyczność
  w dostosowaniu się do wymagań. Jestem komunikatywna, łatwo nawiązuję kontakty
  z dziećmi, bardzo szybko i chętnie się uczę.
  Poszukuję pracy w Krakowie i okolicach.
  Pozdrawiam
  Jolanta Regulska jolanta.regulska84@gmail.com

 38. Witam.
  Mam na imię Natalia,mam 26 lat.Jestem mama trzech coreczek w wieku prawie 7 lat starsza,i 3-letnie bliżniaczki.Ukończyłam kurs profesjom=nalnej niani,na ktorym przeszlam wykłady z psychologii,pedagogiki,pielęgniarstwa,komunikatywnosci oraz kurs pierwszej pomocy co uczynilo mnie ratoenikiem przedmedycznym-potwierdzone certyfikatem unnijnym,obecnie pracuje jeszcze jako pomoc w opiece przy dwojce dzieci.
  Osobiscie jestem osobą bardzo kochającą dzieci i psy.Uwielbiam fotografowac i gotować.
  moj nr tel 503811914

 39. Szanowni Państwo,
  Jestem 28 letnią warszawianką, abolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społęcznej na kierunku psychologia spoleczna. W trakcie studiów uczestniczyłam w zajeciaz z psychologii rozwoju dzieci, które były prowadzone przez Dorotę Zawadzką. Zajęcia zaliczyłam na ocene celującą. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi gdyż wielokrotnie opiekowałam się dziećmi w wieku od 2 miesiecy do 7 lat. Jestem osoba pogodną, uśmiechniętą, spokojną, bez nałogów. Jestem w pełni dyspozycyjna. Język angielski znam na poziomie komunikatywnym.
  Chętnie przedstawie swoja osobe na spotkaniu z Panstwem.
  telefon kontaktowy 511456780
  Z powazaniem
  Magdalena Bednarska

 40. witam jestem mamą dziesięciolatka,kocham maluszki,uważam ,że praca z nimi jest cudowna i najprzyjemniejsza
  do tej pory zajmowałam się maluchami półrocznymi ,mniejszymi też sie umiem zająć,choć nie mam referencji ani zrobionych kursów;posiadam średnie wykształcenie;chętnie wezmę udział w kursach doszkalających na opiekunke dziecięcą;mogę pracować na pelen etat
  alinaoselka@onet.pl

 41. Izabela Dymska
  wiek: 22 lata
  Studentka Pedagogiki Specjalnej na kierunku Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka i pedagogiki przedszkolnej.
  W tym roku w czerwcu kończę studia na wyżej wymienionych kierunkach. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam dzięki praktykom, które musiałam odbyć podczas studiów.
  Jestem osobą kreatywną, która dobrze radzi sobie w opiece nad dziećmi.
  Jestem zainteresowana pracą na terenie Warszawy.
  izabelad90@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *